/Files/images/denotca.jpgДень батька

Добре в кого тато є, дужий, працьовитий,
І пораду він дає, як то в світі жити
І за руку проведе, там де слизько йдеться,
З ним дитина не впаде, і не підслизнеться
Він працює цілий день, а з роботи прийде,
Наче сонце золоте зразу в хаті зійде
Втіха, радість настає, гріє всіх, голубить,
Добре в кого тато є, той що діток любить.
А без тата що робить? Суму повна хата!
Боже, милий, подаруй, усім діткам тата,
А моєму подаруй здоров"я багато
Щоб зі мною назавжди поруч був мій тато!!
О.Кобець

Історія свята
Батько
— тато нащадка, опікун дитини або декількох дітей, за яких він несе моральну, матеріальну і суспільну відповідальність та зобов'язання до досягнення зрілого віку і до певної міри теж у дорослому віці. Батько — основа повноцінної сім'ї, має глибокий вплив, особливо у дитинстві, та значення для дитини протягом її життя.

Детальніше...


1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку/Files/images/20295.jpg

Старість – не радість,
Кажуть дарма.
Старість не літо,
Старість – зима!

Старість, то мудрість
Життя за плечима.
За сивими скронями,
Туга ледь зрима.

Велика родина.
Діти, онуки.
Вже незабаром
І будуть правнуки.

Виросло дерево.
Збудована хата.
Рахунок пенсійний,
Старість “багата”!

Старість у радість,
Слізно-весела зима.
Тільки якщо от –
Ти жив, не дарма!

Сергій Череп

Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно 1 жовтня з 1991 року. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

Детальніше...

День бабусі

Цей незвичайний свято відзначається в багатьох країнах, і він не має нічого спільного з Днем людей похилого віку. Єдиної офіційної дати у свята немає, кожна країна обирає свій день. У Польщі свята відведено два дні - 21 січня святкується День бабусь, а 22 січня - День дідусів. У ці дні за традицією онуки дарують бабусям і дідусям квіти та подарунки, а бабусі печуть для онуків солодкі пироги. У Франції День бабусь - національне свято, відзначається він в першу неділю березня. У цей день багато туристичні фірми влаштовують для бабусь з онуками безкоштовні туристичні поїздки по країні, в ресторанах складається спеціальне святкове меню, а у всіх магазинах - і у великих, і в маленьких - створюються відділи для бабусь, де тільки вони можуть купити товари зі знижкою .
У 2005 році до святкування приєдналася й Італія. Там День бабусь і дідусів відзначається в першу неділю жовтня. Цей день був обраний не випадково - у католицькому календарі він присвячений ангелів-охоронців, а адже часто в сучасних сім'ях роль ангела-хранителя виконують саме бабусі й дідусі. У Туреччині в 2008 році 8 лютого був оголошений Міжнародним днем бабусь і дідусів. У Канаді і в Америці точної дати для свята немає, він відзначається в наступне за Днем праці неділю вересня. Подарунки у цей день обов'язкові, онуки проводять з бабусями і дідусями весь день. У Канаді існує традиція в будь-яку погоду влаштовувати в цей день загальносімейне барбекю у дворі будинку.
У цьому році свято вперше відзначили і в Росії, святковим днем вибрано останню неділю жовтня. Цікаво, що ініціаторами проведення свята в Росії були не наші законодавці, а представники Квіткового союзу Голландії.

В Україні бабусин день святкується 17 жовтня


Що таке Новий рік?/Files/images/_MG_5147-2-2(5).jpg

Історія свята

Новий рік — свято, яке відзначається багатьма народами відповідно до прийнятого календаря, яке наступає в момент переходу останнього дня року в перший день наступного року.
У більшості древніх народів святкування Нового року збігалося з початком відродження природи й присвячено, як правило, до березня. Всі язичницькі народи ознаменовували його богослужбовими обрядами, урочистими приношеннями й забавами. Древні єгиптяни відзначали початок нового року святом відродження Осириса.

Детальніше...

Історія Діда Мороза

Напередодні Нового року настав час згадати про роль Діда Мороза – провідника в часі, що допомагає здійснити перехід з року старого в новий. Таємничого дідугана з широченною сріблястою бородою люблять і чекають діти й дорослі, які в новорічну ніч подібні на дітей… Ми спробуємо відповісти на найпоширеніші запитання про найвідоміших новорічних героїв.

Детальніше...

Казкове вбрання Діда Мороза

Костюм Діда Мороза теж з'явився не відразу. Спочатку його змальовували в плащі. На початок XIX століття голландці малювали його струнким курцем трубки, вдалим майстром прочищати димарі, через які він прокрадався до дітей дарунки.

Детальніше...

Де живе Дід Мороз

Саме по цьому питанню існує маса легенд. Деякі стверджують, що він родом з Північного полюса, інші - з Лапландії. От же - живе десь на Крайній Півночі, де круглий рік зима. Хоча в казці В. Одоєвського "Мороз Іванович" Мороз Червоний Ніс по весні перебирається в колодязь, де "і влітку студено".

Детальніше...

Поради батькам "Як підготувати дитину до зустрічі з Дідом Морозом"

«Справжнього» Діда Мороза краще не запрошувати до малюка молодше 4 років. Поки дитина занадто малий, для нього казковий Дід не більш ніж чужий бородатий дядько зі страшним низьким голосом. Не піддавайте крихту стресу!
Якщо ви відчуваєте, що ваш малюк «дозрів», постарайтеся врахувати такі нюанси:

Детальніше...

Цікавинки про Новорічну ялинку

Напередодні Різдвяних та новорічних свят всі задумуються про таку важливу справу, як покупка новорічної ялинки.
Традиція прикрашати ялинку нараховує тисячі років.


Детальніше...

Подарунки люблять всі - і дорослі і малі

Можна порадувати близької людини яким-небудь оригінальним і незвичайним подарунком, при цьому подарунок можна не пакувати і обійтися без різноманітних стрічок і бантиків. Але все-таки іноді саме те, як ви піднесете свій подарунок, буває визначальним. Адже щиро здивувати і підняти настрій може і самий звичайний подарунок, але в красивій і незвичайної упаковці. До речі, те, як ви упакуєте подарунок, може виразити вашу індивідуальність та неординарне мислення: так упаковка і охарактеризує вас, і здивує людини, якій призначений ваш подарунок.

Детальніше...

1 квітня - день сміху

Сміх продовжує життя – не забуваймо про цю просту істину.
Посміхаймося щодня!!!


Детальніше...

Крок за кроком до Великодня

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.

1. Великодній піст.
2.Трапеза у Великодній піст.
3.Вербна неділя.
4.Чудодійні властивості верби.
5.Білий тиждень.
6.Чистий четвер.
7.Страсна пятниця.
8.Велика субота.
9.Великодня ніч.
10.Великодні традиції.

Детальніше...

Всесвітній день Землі

На всій планеті у цей день весняний
Святкується щорічний День Землі.
І недаремно квітень буйнотравий
До цього дня прикрашує її.


Детальніше...


День навколишнього середовища України

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День навколишнього середовища» № 855/98.

Детальніше...

Кiлькiсть переглядiв: 1197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.