Картинки по запросу обж для дошкільників

Правила безпеки знай - у біду не потрапляй!

Всі ми знаємо сучасні проблеми дитинства: здоров’я, навчання, вільний час, безпека життя… Це проблеми не тільки дітей чи їх батьків, а й цілком усього суспільства!
Основна проблема в питаннях дитячої безпеки – це незнання найпростіших правил особистої безпеки, невміння передбачати небезпеку, а також відсутність навичок правильних дій у надзвичайних ситуаціях.
Більшість батьків і дітей упевнені в тому, що трагедія може статися з ким завгодно, тільки не з ними. Але профілактична робота та навчання правил безпеки дійсно важливі та допомагають уникати багатьох неприємностей.
Діти на сьогодні менш контрольовані батьками та рідними, стають більш мобільними і самостійними. Тому завдання дорослих навчити безпечній поведінці маленьку людину. Безумовно ні мама, ні тато не можуть бути завжди і всюди поруч з сином чи донькою. Як не можуть того й вихователі дошкільних закладів, вчителі шкіл, педагоги позашкільних закладів, тренери спортивних секцій. Навчити дитину прогнозувати наслідки своїх дій, уникати небезпеки, адекватно реагувати на різні ситуації, вміти правильно й рішуче діяти при загрозі життю – то завдання сучасного суспільства.

Похожее изображение

Правила безпеки для дітей

Про безпеку в інтернеті

Похожее изображение

Кiлькiсть переглядiв: 1146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.