"Все - хороше, і погане - людина отримує в сім`ї"

Замість ляпасів, або як з повагою та любов'ю визначати дитині кордони

(порадник для батьків)

Детальніше...


Проблеми насильства в сім`ї

- наркотична або алкогольна залежність,
- проблеми соціального характеру (бідність,розлучення),
- психічні розлади батьків,
- травма дитинства.

Розрізняють 4 основні форми жорстокого поводження та зневажання дітей:

1. Фізичне насильство - тілесні покарання,удари долонею, стусани, опіки, задушення, грубі хапання, штовхання, плювки, застосування палиці, ременя, ножа, пістолета.
2. Сексуальне насильство або розбещення - використання дитини дорослим або іншою дитиною для задоволення сексуальних потреб або отримання вигоди.
3. Психологічне насильство - дії одного члена сім`ї на психіку дитини шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування, якими навмисно спричиняється емоційна невпевненість, нездатність захистити себе та може завдаватися або завдається шкода психічному здоров`ю.
4. Зневага інтересам і потребам дитини - відсутність належного забезпечення основних потреб дитини в їжі,одязі,житлі, вихованні, освіті, медичній допомозі з боку батьків,опікунів або інших осіб через об`єктивні або суб`єктивні причини.

Поради для батьків "Безпека в інтернеті"

1. Розмістіть комп`ютер у кімнаті, яку використовують усі члени сімї.
Іноді діти тримають у секреті з ким вони спілкуються через мережу інтернету. Тому потрібно частіше спілкуватися з дитиною про те, що цікавого вона дізналась або побачила. Спільні розмови біля комп`ютера убезпечать Вас і ваших дітей від негативної інформаціїї.
2.Використовуйте будильник для обмеження часу, який дитина проводить в інтернеті.
Обговоріть час перебування в інтернеті з дитиною до початку і домовтесь про використання будильника.Це не тільки збереже здоров`я Вашої дитини, але й допоможе уникнути конфліктної ситуації по завершенню часу перебування біля комп`ютера.
3. Використовуйте технічні засоби захисту: функції батьківського контролю в операційній системі,антивірус та спам-фільтр.
Для роботи за комп`ютером зовсім не обов`язково знати всі його функціональні можливості. Запросіть спеціаліста і він Вам розкаже і покаже, як користуватись функцією батьківського контролю.
4.Створіть сімейні інтернет-правила для безпечної роботи в мережі інтернету.
Дотримуйтесь цих правил і Ваші діти теж будуть їх дотримуватись. Традиції, норми та правила, які виробились у родині - довговічні.
5. Навчайте дітей критично ставитись до інформації в інтернеті і не повідомляти конфіденційні дані он-лайн.
Повідомте дитині, що будь хто може створити сайт і повідомляти неправдиву інформацію, а відслідкувати це майже неможливо.
Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.