Олімпійський урок для учнів 1-4 класів та старших дошкільників.

/Files/images/DSC00959.JPG
Організатор:
Іщенко В.О., Копитко Н.В.
Дата початку:
14.09
Дата завершення:
15.09
Час початку:
11:00
Час завершення:
11:45
Місце проведення заходу:
Спортивний зал
Опис:

Тиждень фізкультури і спорту. Олімпійський урок.

З метою популяризації спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху в Україні в загальноосвітніх навчальних закладах міста Умані з 09.09 по 15.09.2011 року буде проводитися Олімпійський тиждень.
У рамках тижня в НВК пройде Олімпійський урок, в якому візьмуть участь учні 1-4 класів та старші дошкільники. В гостях у юних олімпійців побувають кращі спортсмени міста.

Звіт про проведення Олімпійського уроку

В НВК № 1 15.09.2011.р. та 16.09.2011 р. було проведено Олімпійські уроки в 1-4 класах. У заході взяли участь 102 учні. До проведення уроків було залучено представників секції греблі та акробатики ДЮСШ: майстра спорту по веслуванню на байдарках і каное, багаторазову чемпіонку України, переможницю міжнародної регати, призерку чемпіонату світу Жук Людмилу; майстра спорту України по веслуванню, чемпіона України по веслуванню на байдарках і каное Гуляйка Сергія; чоловічу двійку зі спортивної акробатики: Семчук Микола, Копаленішвілі Давід.

Тема уроку в 2-4 класах: «Малі олімпійські ігри». Мета: ознайомлення з історією виникнення Олімпійських ігор, олімпійською символікою, олімпійськими видами спорту.

Окрім теоретичних відомостей на уроці було організовано виступ запрошених спортсменів, їх спілкування з учнями, проведено спортивні змагання.

Тема уроку в 1 класі: «Казкові герої на Олімпійських іграх».

Мета: викликати інтерес до спорту, формувати навички здорового способу життя.

Урок проведено у вигляді розваги із казковими героями. Завершенням заходу став виступ акробатів-вихованців ДЮСШ. захід

Протягом тижня було організовано екскурсії на лодочну станцію, оформлено фото стенд «Спортивні досягнення наших вчителів».