/Files/images/203972173.jpg

Всі ми хочемо, щоб наші діти росли розумними, розвивали свої здібності, оволоділи навичками, які їм знадобляться в сучасному світі.

Дитячі онлайн-ігри, один із засобів, які допоможуть батькам і дітям у досягненні цієї мети.

Як показує досвід, сучасні діти дуже легко і швидко навчаються «дружити» з комп'ютером, працювати з клавіатурою і мишкою для них дуже швидко стає природним процесом. І це добре і правильно, тому, що якісні розвиваючі ігри дуже добре стимулюють розвиток багатьох важливих якостей, наприклад:

- розвивається координація рухів і дрібна моторика;

- розвивається мислення. Дитині доводиться самій міркувати, як зібрати пазл, або як краще розфарбувати картинку, як вирішити тут чи іншу загадку. Постарайтеся допомагати своїй дитині тільки в тому випадку, якщо вона явно не розуміє, що саме їй потрібно зробити, або вже зовсім не може впоратися з загадкою. Набагато краще і корисніше, якщо дитина впорається сама, в цьому випадку у неї підвищиться самооцінка , вона зробить ще один крок у розвитку , навчиться робити те, що не вміла робити раніше .

- розвивається увага й концентрація ;

- тренується пам'ять.

Варто відзначити, що такі дитячі онлайн-ігри допомагають формувати позитивне творче мислення, що дозволяє вирішувати поставлені завдання, як на основі шаблонів і навичок, так і в нестандартному ключі. У результаті активно працює ліва півкуля мозку, що відповідає за аналітичне мислення і ефективність обробки інформації, що надходить ззовні.

Звичайно, дуже важливо пам'ятати, що навіть за самими цікавими і корисними іграми не можна просиджувати годинами, особливо це важливо нашим найменшим малюкам.

15-20 хвилин ігор в день у віці 3-5 років не створять додаткового навантаження для очей, надмірно не перевантажать психіку дитини, а підуть тільки на користь для її розвитку і освіти.

За матеріалами сайту Развивающие онлайн-игры для детей

Перейти на сайт

73 (450x84, 50Kb)


Ваша дитина ще така маленька, і її треба багато чому навчити. Як же це зробити, якщо дитина не може зосередитися і всидіти на місці?

На допомогу вам прийде дитячий портал "Граємося". Розвиваючі комп'ютерні ігри, розміщені там, зацікавлять і утримають увагу дитини. Виконуючи ігрові завдання, ваш малюк потрохи буде пізнавати те, що стане в нагоді при подальшому навчанні в дитячому садку і школі.

Разом з вами він навчиться розрізняти кольори, рахувати, об'єднувати предмети за ознаками, порівнювати предмети за величиною, а також багато чому іншому. А розважальні ігри завжди допоможуть відпочити після розумових або фізичних навантажень.

Пам'ятайте, що навчальні ігри розвивають мислення дитини, вчать її самостійно висловлювати свої думки і почуття. Чим раніше ви почнете займатися з вашою дитиною, тим впевненіше вона буде почувати себе в майбутньому.

На дитячому порталі представлені навчальні ігри різного ступеня складності. І якщо у малюка щось не виходить, підтримайте його і допоможіть, але ні в якому разі не лайте. Спільно виконуючи завдання, ви краще пізнаєте свою дитину, допоможете її розвинути свої здібності і просто добре проведете час, спілкуючись разом.

І головне, стежте , щоб дитина сильно не втомлювалася, регулюйте час її перебування за комп'ютером. Пам'ятайте, що діти дошкільного віку можуть перебувати біля екрану комп'ютера не більше 30 хвилин в день.

А тепер вперед грати! Адже дитина це любить більше всього на світі ! І не забудьте похвалити дитину нехай навіть за незначні досягнення!

За матеріалами сайту Детские развивающие игры

Перейти на сайт


Про Пустунчика

Привіт! Мене звати Пустунчик. Я веселе слоненя, яке любить всілякі ігри, розваги та пригоди. А ще дізнаватись про різні цікавинки та збирати корисні речі. Але найбільше я люблю своїх друзів. Сподіваюсь, що моїм другом станеш і ти.

Одного разу я вирішив створити парк розваг, де б зібрав безліч корисних та цікавих речей. Мені це вдалося. Але створивши свій парк, який, до речі, я назвав своїм ім’ям, я зрозумів, що чогось не вистачає.

А не вистачало одного – відвідувачів. І тоді я вирішив об’єднати якомога більшедрузів, які б і стали відвідувачами мого парку. Запрошую і тебе відвідати мій парк.

Відвідати парк "Пустунчик"

Інтерактивні ігри

Корисна та шкідлива їжа
Кiлькiсть переглядiв: 672

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.